© 2020 Visos teisės priklauso Karina ir GintasBook Online

* Please Fill Required Fields *

Kas mes?

Karina ir Gintas 

Sveiki!

Džiugu, kad užsukote!

Kaip jau galėjote suprasti, mes esame Karina ir Gintas, žmona ir vyras 😉
Mūsų vestuvių fotografija pasižymi tuo, kad jaunavedžiai spinduliuoja meilę, švelnumą, džiaugsmą.. Nuotraukos perteikia jaunųjų nuoširdumą ir šilumą.
Dažniausiai poros, kurios kreipiasi į mus jaučia jaudulį dėl fotosesijos ir galvoja, kad reikia turėti ypatingos patirties, tačiau skubame nuraminti ir nuteikti optimistiškai, kad laikas fotosesijos metu praeis tikrai labai lengvai…su kvailionėmis, pasivaikščiojimais, jūsų apsikabinimais ir bučiniais, o mūsų žinios bei asmeninės savybės padės sudelioti paskutinius akcentus gražiems kadrams.

Mes vengiame termino “fotografas vestuvių fotosesijai”, kadangi mums ne ką mažiau svarbi yra ir pati vestuvių šventė, todėl didelį savo dėmesį skiriame jaunavedžių artimiesiems bei visiems šventės svečiams! Mums begalo svarbu perteikti visos dienos istoriją, o kaipgi ji be jūsų mylimų žmonių emocijų? 🙂

Taigi jeigu jums artima mūsų vizija, labai norėtumėm su jumis susipažinti artimiau prie arbatos puodelio 🙂

Nuoširdžiai Jūsų,
Karina ir Gintas Jurevičiai <3


Ieva Šapovalovaitė

Facebook review

Nuostabūs fotografai, kupini meilės, idėjų, įkvėpimo ir draugiškumo 😊 Su jais jautėmės tarsi su seniai pažįstamais draugais, buvome atsipalaidavę ir fotosesijos laikas buvo viena šauniausių visos ilgos šventės dalių 🥰 Ačiū Jums už nuostabias nuotraukas ir nuostabius prisiminimus!

Nora Tuskenienė

Facebook review

Pasirinkome Kariną ir Gintą savo vestuvėms ir laaabai tuo džiaugiamės! Jau susitikus pirmą kartą ir pabendravus namo važiavome lyg iš kokių senų bičiulių..O vestuvių vakarą net porą kartų išgirdau klausimą iš svečių, ar tai ne mūsų draugai 😀 Abu labai lengvai bendraujantys, itin atsakingi, turintys begalę idėjų, gerą akį ir superinį humoro jausmą! Pora valandų fotosesijoje prabėgo labai greitai ir linksmai, o vakaro metu galėjom atsipalaiduoti ir mėgautis švente, kol Karina su Gintu nepastebimai gaudė gražiausias akimirkas 🙂 Rekomenduojam iš visos širdies!

Greta

Facebook review

Nuotraukose užfiksuoti kadrai labai šilti ir nuoširdūs , būtent tai – ko ir norėjome! 😉 Puikiai atliktas darbas! 👌įamžintos nuotraukos – nuostabios 😍 Šiltas, malonus bendravimas, viskas super! 🙂 AČIŪ AČIŪ AČIŪŪŪŪ! ❤